skip to Main Content

APIE MUS

Ąžuolyno klinika

Ąžuolyno klinika – tai viena moderniausių Baltijos šalyse privačių psichikos priežiūros įstaigų. Klinikos paslaugos prieinamos kiekvienam pacientui, nes dalį gydymo kainos apmoka Valstybinė ligonių kasa. Ąžuolyno klinika dirba visą parą ir teikia tiek planinę, tiek skubiąją pagalbą.

Asmeninis dėmesys, konfidencialumas ir gydytojų kompetencija garantuoja, kad gydymas Ąžuolyno klinikoje bus efektyvus. Psichiatras, psichologas, socialinis darbuotojas, meno ir užimtumo terapeutas, kineziterapeutas bei psichikos sveikatos slaugytojai – kiekvienas stengiasi, kad ši vieta labiau primintų ne ligoninę, bet namus. Būdamas geros nuotaikos, prižiūrimas profesionalų ir apsuptas ošiančio miško ramybės žmogus daug greičiau sveiksta ir netrukus gali grįžti į savo įprastą gyvenimą.

Ąžuolyno klinikoje gydomi nuotaikos, nerimo, adaptacijos, šizofreninio spektro, valgymo, asmenybės ir elgesio bei psichologinės raidos ir emocijų sutrikimai, priklausomybės nuo alkoholio, narkotikų ar medikamentų. Gydymas yra tęstinis – net ir pasveikęs, pacientas gali bet kada pasitarti su jį gerai pažįstančiu gydytoju. Be to, gydymo įstaigoje daug dėmesio skiriama ir paciento šeimos narių konsultavimui.

Atvykusįjį apžiūri gydytojas psichiatras. Jis įvertina asmens psichinę būseną, jei reikia, skiria medikamentų. Kad diagnozė būtų itin tiksli, o gydymas – kiek įmanoma veiksmingas, žmogų ištiria ir individualiai ar grupėse konsultuoja psichologai – pacientas pamato savo problemą kitų akimis, suvokia, kaip gerinti tarpasmeninius santykius, mokosi naujų elgesio būdų.

Naujausi tyrimai rodo, kad sielos sutrikimus efektyviai gydo ir įvairios meno bei užimtumo terapijos rūšys. Jos padeda pacientui pažinti save, atrasti naujų mąstymo krypčių, nurimti, rasti išeitį ìš susidariusios situacijos arba pakeisti požiūrį į aplinkybes.

Esame jūsų paslaugoms visą parą – Vilniuje, Ąžuolyno gatvėje 5A.

Specialistai

Reprezentaciniai video

Klinikos aplinka

Azuolino klinika_1a
Back To Top