skip to Main Content

STRAIPSNIAI

Gero miego akademija

Vasara yra tas gražus žodis, kuris visiems žada daugiau laimės ir poilsio. Geros atostogos yra svarbu, bet dar svarbiau – leisti kasdien kūnui ir protui pailsėti taip, kad žadintuvas netaptų budeliu, o rytas atneštų džiaugsmą.
PLAČIAU

Apie laimę, grėblius ir tave

Ką tu, ką vakare? Toks populiarus pastaruoju metu posakis, tapęs net vieno atlikėjo albumo pavadinimu. O vakare ne kažkas. Greičiausiai, vėl sėdėsite prie televizoriaus, žiūrėdami ir nematydami, nes akys bus įsmeigtos į išmanųjį, kuriame juosta bėgs laimingų ir sėkmingų žmonių gyvenimai.
PLAČIAU

Viskas įskaičiuota – tik ar esate tam pasiruošę?

Kai nusprendžiame kažką turėti, kažkur visatoje neonine šviesa iškart užsidega užrašas „viskas įskaičiuota!“ ir tai nebūtinai reiškia, kad laimėjome atostogas baltutėliame viešbutyje prie pat ošiančio vandenyno.
PLAČIAU

„Ate, išėjau į tikrą gyvenimą…“

Jei dar prieš metus buvo madingas posakis, kad jei tavęs nėra socialiniuose tinkluose, tavęs galbūt, apskritai nėra, šiandienos trendas – trenkti virtualiomis durimis ir išeiti gyventi tikro gyvenimo.
PLAČIAU

Apie meno terapiją

Meno terapija – psichoterapinė grandis, išgaunanti (savo specifinėmis priemonėmis) nemaža teigiamų sveikatos gerinimo efektų. Terapijos uždaviniai – asteninių, depresyvių, nerimo, hipochondrinių, somatovegetatyvinių pasireiškimų emocinėje, kognityvinėje, elgesio ir somatinėje sferose susilpninimas ar panaikinimas.
PLAČIAU
Back To Top